Sukcesy uczniów

Rok Szkolny 2020/2021

SIERPIEŃ 2021

XII Międzynarodowy Konkurs WORLD OPEN Music Competiton













































































































































































































MAJ 2021






II Ogólnopolska Olimpiada Perkusji

II miejsce w kategorii Junior (posłuchaj)

uczeń: Konstanty Kujawa
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Aleksandra Orłukowicz

II miejsce w kategorii Średni Junior (posłuchaj)

uczeń: Martyna Henn
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Aleksandra Orłukowicz

II miejsce w kategorii Średni Junior (posłuchaj)

uczeń: Natalia Fornal
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce

uczeń: Tomasz Kondyjewski
nauczyciel: mgr Jakub Bogdanowicz
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce

uczeń: Leon Warchoł
nauczyciel: mgr Jakub Bogdanowicz
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce

uczeń: Konstanty Kujawa
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

MAJ 2021

II Ogólonpolska Olimpiada Perkusji

III miejsce

uczeń: Tomasz Kondyjewski
nauczyciel: mgr Jakub Bogdanowicz
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce

uczeń: Leon Warchoł
nauczyciel: mgr Jakub Bogdanowicz
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce

uczeń: Konstanty Kujawa
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

MAJ 2021

VI Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista"

III miejsce w I grupie

uczeń: Jakub Halicki
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

III miejsce w I grupie

uczeń: Michał Pelc
nauczyciel: mgr Tomasz Kujawa
akompaniament: mgr Robert Wróblewski

KWIECIEŃ 2021

Szkolny Konkurs na Miniaturę - instrumenty dęte 2021

Nagroda specjalna dla duetu fletowego w składzie

Karolina Dernoga kl. I/6
Alicja Motyka kl. I/6

I miejsce w starszej grupie

Julia Nogieć kl. III /6
Hanna Ostrowska kl. III /6

II miejsce w starszej grupie

Zofia Wojciechowska kl. V/6

III miejsce w starszej grupie

Franciszek Zalewski kl. IV/6
Anastazja Kęsicka kl. IV/6
Milena Cielica kl. III/6

Wyróżnienie w starszej grupie

Weronika Duda kl. III/6
Maria Szkudlarek kl. III/6

I miejsce w młodszej grupie

Anastazja Kraus kl. I/4
Marta Skirło kl. II/4

II miejsce w młodszej grupie

Amelia Habiak kl. II/6
Alicja Motyka kl. I/6
Zuzanna Kuczera kl. II/6

III miejsce w młodszej grupie

Zuzanna Szandała kl. II/6
Hanna Mrozik kl. I/6

Wyróżnienie w młodszej grupie

Zuzanna Czornij kl. II/6
Karolina Dernoga kl. I/6
Liliana Januszka kl. I /6
Wiktoria Filipowicz kl. II/6
Jagoda Łukomska kl. II/6

MARZEC 2021

IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Dąbrowie Górniczej

III miejsce w I grupie wiekowej

uczeń: Michał Pelc
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniator - Robert Wróblewski

Wyróżnienie w I grupie wiekowej

uczeń: Jan Siwiec
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniator - Robert Wróblewski

Efekt pracy zdalnej

Leonard Idziak I Krzysztof Balawajder - PIOSENKA O WIOŚNIE

Rok Szkolny 2019/2020

LISTOPAD 2019

XII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Toruniu

II miejsce w grupie I

uczeń: Natalia Forna
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniator - Robert Wróblewski

Wyróżnienie II st. w grupie II

uczeń: Borys Bałwas
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniator - Robert Wróblewski

Rok Szkolny 2017/2018

CZERWIEC 2018

VI Festiwal Gitarowy "Wśród pól" w Witowicach

II miejsce w grupie I

uczeń: Natalia Mikulska
nauczyciel: Marek Mikulski

Wyróżnienie w grupie III

uczeń: Julia Mikulska
nauczyciel: Marek Mikulski

MAJ 2018

Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu XIV Festiwalu Rytmu DRUMBATTLE w Legnicy

I nagroda

uczeń: Stanisław Choma
nauczyciel: Jakub Bogdanowicz
Kategoria werbel (do lat 12)

II nagroda

uczeń: Martyna Henn
nauczyciel: Tomasz Kujawa

MARZEC 2018

IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny uczniów szkół muzycznych I i II st. w Szczecinie

Wyróżnienie w grupie III

uczeń: Michalina Gembicka
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniator - Robert Wróblewski

LISTOPAD 2017

XI Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu

III miejsce

uczeń: Borys Bałwas
nauczyciel: Tomasz Kujawa/Jakub Bogdanowicz
akompaniament: Robert Wróblewski

Rok Szkolny 2016/2017

MAJ 2017

XV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy

Dyplom Małego Wirtuoza Srebrnej Wiolonczeli

uczeń: Jędrzej Kałasa
nauczyciel: Joanna Flieger

KWIECIEŃ 2017

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch"

Wyróżnienie

uczeń: Ania Januszkiewicz
nauczyciel: Adam Ciećko

IV Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody perkusista"

I miejsce w grupie I

uczeń: Martyna Henn
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniament: Robert Wróblewski

III miejsce w grupie I

uczeń: Borys Bałwas
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniament: Robert Wróblewski

III Międzynarodowe Forum Młodych Perkusistów we Wrocławiu

III miejsce

uczeń: Eryk Coldman
nauczyciel: Tomasz Kujawa

MARZEC 2017

VI Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno - Rozrywkowej

Grupa I

- Filip Jaguś - fortepian, nauczyciel: Joanna Chek
- Filip Troć - skrzypce, nauczyciel: Marta Jędruch
- Damian Dub - fortepian, nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
- Julia Nazdrowicz - flet, nauczyciel: Elżbieta Płachciak
- Aleksandra Baran - flet , nauczyciel: Elżbieta Płachciak
- Martyna Wiewióra - fortepian ,nauczyciel: Ewa Pieńkowska
- Jakub Iglewski - saksofon , nauczyciel: Witold Pelc

Zespoły:
- Duet fortepianowy Hanna Wrotna i Michalina Surleta nauczyciel: Urszula Smolska
- Zespół kameralny w składzie:
- Julia Nazdrowicz - flet
- Eryk Coldman - perkusja
- Damian Rozkoszny - saksofon
- Michalina Gembicka - perkusja
- Maja Kot - fortepian
- Filip Jaros - skrzypce
nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc